Metoda Wima Hofa

Mother Nature Is My Teacher

 

W moim życiu kiedy upadały kolejne filary i autorytety jak Kościół, Szkoła, Praca na etacie, Prezydent i demokracja, Media, Medycyna, Historia i inne zacząłem szukać nowych kierunków i podwalin na których chcę opierać swoje życie.  Obecnie tworzę swój Świat i swoją Niezależność na wiedzy i źródłach, które czuję że są prawdziwe i tworzą dla mnie zrozumiała całość, przenikają się i uzupełniają. Dziś 29 Marca 2021 zrozumiałem, że nie mogę nie dzielić sie z ludźmi tą wiedzą, a nawet moją powinnością jest mówić prawdę i dzielić się z ludźmi doświadczeniami i przemyśleniami. Mój bunt i niezgoda na system zaczął się jeszcze w podstawówce, ale miał kulminację podczas pobytu w górach Tatrach przez 8 lat, gdzie stworzyłem i prowadziłem MTB Hostel razem z moją żoną Aną. To tam odkryłem najwięcej i odczułem najmocniej, że moje życie się zmieni na lepsze jeśli tylko posłucham swego serca i pójdę za jego głosem.  Zapraszam do współpracy i poszerzania swoich horyzontów poniżej kilka najważniejszych punktów na których chciał bym się skupić.

 

 

Jeśli te tematy są Ci bliskie pisz na michal@boutdoor.pl, bo jeszcze w tym roku będę chciał ruszyć z różnymi inicjatywami w tym projekcie.

Jeśli interesuje Cię “Sieć Ambasadorów i Instruktorów Boutdoor” proszę wypełnij formularz: https://forms.gle/B6BC3R8ki9M1zDog8

Przewiń do góry